Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 220 cm

Ve slevě tento produkt dostanete nyní na našem webu ve známé rubrice povlečení. Nyní si můžete pořídit další zboží ze... více informací »
Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le
Ve slevě tento produkt dostanete nyní na našem webu ve známé rubrice povlečení. Nyní si můžete pořídit další zboží ze...

Ve slevě tento produkt dostanete nyní na našem webu ve známé rubrice povlečení. Nyní si můžete pořídit další zboží ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Populární značka Bonami Selection vám může nabídnout vynikající sortiment. Nové kousky každý den! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Mrkněte na více skvělých produktů od výrobce Bonami Selection. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Le Bonom, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Le Bonom vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Diskontní kousek Antracitově šedé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 160 x 220 cm od kvalitního výrobce Bonami Selection můžete získat u nás nyní za výprodejovou cenu! Právě teď za cenu 1 590 Kč.