Antracitově šedé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 200 cm

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře... více informací »
Antracitově šedé povlečení na jednolůžko ze
Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře...

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Le Bonom, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Le Bonom vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.


Tento neodolatelný kus máte možnost získat taky tady na webu zařazený v kategorii povlečení. Prozkoumejte další produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další vybrané kousky od dodavatele Bonami Selection. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Antracitově šedé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 200 cm od kvalitního výrobce Bonami Selection máte možnost koupit právě teď u nás skutečně výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 999 Kč.