Antracitově šedé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 220 cm

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře... více informací »
Antracitově šedé povlečení na jednolůžko
Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře...

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Le Bonom, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Le Bonom vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.


Velmi oblíbený výrobek lze koupit jednoduše tu na našich stránkách zařazený v kategorii povlečení. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Bonami Selection. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Bonami Selection vám může nabídnout top sortiment.

Tento výjimečný kousek Antracitově šedé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 220 cm originál od výrobce Bonami Selection jednoduše můžete najít teď za super cenu. Nabídky již od 1 290 Kč.