Antracitový běhoun běhoun Elle Decoration Passion Orly, 80 x 200 cm

Dopřejte interiéru stylovou vzpruhu v podobě běhounu z kolekce Passion od značkyElle Decoration. Ochráníte s ním podlahu před... více informací »
Antracitový běhoun běhoun Elle Decoration Passion Orly
4 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dopřejte interiéru stylovou vzpruhu v podobě běhounu z kolekce Passion od značkyElle Decoration. Ochráníte s ním podlahu před poškozením. vaše chodidla vám poděkují před záchranou od studené země a hlavně bude krásně slušet vašemu interiéru.

O kolekci Passion:
Tato kolekce nabízí koberce dvou typů – s výraznějšími vzory a bez vzorů. Obě dvě varianty jsou vedeny v lehce sladitelných a neutrálních tónech jako je šedá, béžová, hnědá či modrá. K mání kromě rozměrných koberců nabízí i praktické běhouny.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.

Designový produkt Antracitový běhoun běhoun Elle Decoration Passion můžete získat jednoduše na našem webu zařazený v kategorii koberce! Nyní si můžete vybrat další výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu.