BAAGL Tritanová láhev na pití Galaxy

Tento kvalitní a levný produkt BAAGL Tritanová láhev na pití Galaxy lze získat právě nyní na našem webu zařazený v rubrice... více informací »
BAAGL Tritanová láhev na pití
Značka: BAAGL
349 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento kvalitní a levný produkt BAAGL Tritanová láhev na pití Galaxy lze získat právě nyní na našem webu zařazený v rubrice láhve na pití! Mrkněte na ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás najdete více kousků od značky BAAGL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka BAAGL vám poskytuje prvotřídní výrobky.

Ke školnímu batohu z řady SKATE lze dokoupit láhev na vodu ve stejné designu. Vytvořte tak svým dětem skvělý set s jejich oblíbeným motivem.

V tomto designu také nabízíme sáček na boty, etue penál, box na svačinu.

Popis produktu:

Ve školní výbavě nesmí chybět pořádná láhev na pití – a láhev od BAAGLu se hodí jak do školy, tak na výlety nebo do sportovního kroužku.

Uzamykatelné víčko nepropustí ani kapku nápoje a zaručuje jednoduché a intuitivní používání. Součástí láhve je i sítko, díky kterému můžete láhev použít i na limonády s ovocem nebo čaj (materiál je vhodný i pro horké nápoje). K láhvi je připevněné také poutko pro pohodlné nošení v ruce.

Certifikovaný tritanový materiál zaručuje maximální bezpečí a kvalitu nápoje, jelikož nevydává nepříjemný plastový zápach, jako je tomu u jiných plastových materiálů, a také neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky (BPA, PVC, ftaláty a další). Ostatně výrobky z tritanu se používají i ve zdravotnictví.

Objem láhve je 500 ml. Používáním láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET láhví, a pomůžete tak snížit objem vyprodukovaného plastového odpadu, který dosud končí převážně na skládkách, ve spalovnách, nebo často i v přírodě.

Vhodná pro dívky.

Další parametry: Rozměr výška – 23 cm. Rozměr šířka – 6,5 cm. Barva Fialová. Motiv Vesmír. Objem 500 ml. . . . . . . . . . .