Bavlněné dětské povlečení Mr. Little Fox Safari Friends, 100 x 130 cm

Spaní jako na obláčku lze vytvořit i pomocí pohádkového povlečení. Toto od značky Mr. Little Fox nese půvabný design, který... více informací »
Bavlněné dětské povlečení Mr.
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Spaní jako na obláčku lze vytvořit i pomocí pohádkového povlečení. Toto od značky Mr. Little Fox nese půvabný design, který...

Spaní jako na obláčku lze vytvořit i pomocí pohádkového povlečení. Toto od značky Mr. Little Fox nese půvabný design, který doprovází bavlněný satén. Ten je oblíbený pro svou jemnost, lesklý povrch, prodyšnost a savost.

Kombinujte tyto kousky od Mr. Little Fox v rámci jednotlivých kolekcí a vytvořte tak svému dítku nádherný pokojíček.


Hodně oblíbený produkt Bavlněné dětské povlečení Mr. Little Fox Safari Friends, 100 x 130 cm je k dostání právě tady na stránkách v oblíbené sekci dětské povlečení. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této populární kategorie za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Mr. Little Fox. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kousek Bavlněné dětské povlečení Mr. Little Fox Safari Friends, 100 x 130 cm od top výrobce Mr. Little Fox máte možnost dostat zde teď za super cenu! Nyní pořídíte od 1 590 Kč.