Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Lanai, 200 x 200 cm

Elegantní povlečení značky AmelieHome promění vaši postel v útočiště, ze kterého se vám nebude chtít vstát. Oceníte jeho... více informací »
Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi
Značka: AmeliaHome
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Elegantní povlečení značky AmelieHome promění vaši postel v útočiště, ze kterého se vám nebude chtít vstát. Oceníte jeho...

Elegantní povlečení značky AmelieHome promění vaši postel v útočiště, ze kterého se vám nebude chtít vstát. Oceníte jeho příjemnou hebkost i originální vzor, který skvěle doplní vaši ložnici.

Produkt je vyrobený ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.

Žádaný produkt Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Lanai, 200 x je k dostání jednoduše tu na stránkách zařazený v rubrice povlečení! Najděte si akční kusy ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Dodavatel AmeliaHome dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky AmeliaHome. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Bavlněné povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Averi Lanai, 200 x 200 cm od odblíbeného výrobce AmeliaHome máte možnost dostat v naší aktuální nabídce levně. Aktuálně stojí u nás 1 590 Kč.