Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Aruba, 135 x 200 cm

Udělejte si v ložnici pohodlí s povlečením značky AmeliaHome. Jemný rostlinný motiv vnese do vašeho domova svěží nádech jara,... více informací »
Bavlněné povlečení na jednolůžko
Značka: AmeliaHome
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Udělejte si v ložnici pohodlí s povlečením značky AmeliaHome. Jemný rostlinný motiv vnese do vašeho domova svěží nádech jara,...

Udělejte si v ložnici pohodlí s povlečením značky AmeliaHome. Jemný rostlinný motiv vnese do vašeho domova svěží nádech jara, které si tak můžete užívat po celý rok.

Produkt je vyrobený ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.


Tento vynikající výrobek Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Aruba, 135 x 200 cm máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu v rubrice povlečení. Nyní získáte nové výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu.

Tento neodolatelný produkt Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Aruba, 135 x 200 cm od společnosti s předním postavením na trhu AmeliaHome pořídíte tady a teď právě za outletovou cenu. Nabídka již od 999 Kč.