Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Lanai, 155 x 220 cm

Velmi žádaný produkt jde nakoupit právě teď tu na stránkách umístěný v sekci povlečení! Připravili jsme pro vás kvalitní... více informací »
Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Lanai
Značka: AmeliaHome
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi žádaný produkt jde nakoupit právě teď tu na stránkách umístěný v sekci povlečení! Připravili jsme pro vás kvalitní...

Velmi žádaný produkt jde nakoupit právě teď tu na stránkách umístěný v sekci povlečení! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce AmeliaHome. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce AmeliaHome dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Elegantní povlečení značky AmelieHome promění vaši postel v útočiště, ze kterého se vám nebude chtít vstát. Oceníte jeho příjemnou hebkost i originální vzor, který skvěle doplní vaši ložnici.

Produkt je vyrobený ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.

Exkluzivní výrobek Bavlněné povlečení na jednolůžko AmeliaHome Averi Lanai, 155 x 220 cm od přední značky AmeliaHome lze pořídit právě teď v nabídce ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 1 190 Kč.