Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Belvill, 140 x 200 cm

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Belvill... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Belvill
Značka: Marghett
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Belvill...

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Belvill navíc přidává díky květinovému potisku svěží nádech. Právě vyladěný design elegantně sjednotí a prosvítí celou místnost.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.


Tento exkluzivní produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Belvill, 140 x 200 můžete pořídit lehce na stránkách v kategorii povlečení. Podívejte se na vyjímečné kusy z této známé sekce ve slevě! Tato vyjímečná značka Marghett pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky Marghett. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Belvill, 140 x 200 cm od našeho výrobce Marghett můžete koupit teď za rozumné peníze! Nabídky od 1 490 Kč.