Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Chemeleon, 200 x 200 cm

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let.... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku
Značka: Marghett
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let....

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Chameleon navíc přidává oku lahodící vzhled inspirovaný přírodními motivy. Právě půvabný design pak celou místnostskvěle sjednotí a oživí.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.


Tento kvalitní a žádaný výrobek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Chemeleon, 200 jde pořídit mimo jiné tu na našem webu v populární sekci povlečení! Nyní najdete kvalitní výrobky z této populární kategorie snadno online. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Marghett. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Chemeleon, 200 x 200 cm od společnosti s úžasnou pověstí Marghett můžete získat nyní za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 1 990 Kč.