Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Danha, 140 x 200 cm

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Danha... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Danha
Značka: Marghett
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Danha...

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Danha navíc přidává jemný romantický vzhled. Půvabný design s květinovými vzory pak celou místnost elegantně sjednotí a oživí.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.


Vynikající kus Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Danha, 140 jde sehnat zrovna tu na našem webu zařazený v sekci povlečení. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Tento výrobce Marghett představuje vysoce kvalitní produkty. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Marghett. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Danha, 140 x 200 cm od kvalitního výrobce Marghett snadno získáte na našich stránkách teď napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 1 490 Kč.