Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea, 140 x 200 cm

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let.... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea
Značka: Marghett
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let....

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Egea navíc přidává neokoukaný vzhled inspirovaný tropickými destinacemi. Právě půvabný design pak celou místnostelegantně sjednotí a oživí a může vás pocitově přenést do exotického ráje.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.

Akční a ve slevě produkt máte možnost najít také tu na našem webu v populární rubrice povlečení! Prozkoumejte podobné kusy z této známé rubriky v bezva akci. Významný dodavatel Marghett má na skladě špičkové produkty Přesvědčte se sami. To není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další zboží od dodavatele Marghett. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový kousek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea, 140 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem Marghett jednoduše můžete pořídit momentálně na webu ve slevě! Levně za 1 490 Kč.