Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea, 220 x 220 cm

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let.... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea
Značka: Marghett
2 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let....

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Egea navíc přidává neokoukaný vzhled inspirovaný tropickými destinacemi. Právě půvabný design pak celou místnostelegantně sjednotí a oživí a může vás pocitově přenést do exotického ráje.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.

Tento akční a ve slevě produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea, 220 x 220 cm máte možnost získat bezprostředně tu na našem webu v oblíbené rubrice povlečení. Prozkoumejte parádní produkty z této známé sekce za extra cenu. Tento výrobce Marghett pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Marghett. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kousek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Egea, 220 x 220 cm od známé společnosti Marghett lze nakoupit bezpečně online téměř zdarma! Právě nyní za 2 190 Kč.