Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 140 x 200 cm

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura
Značka: Marghett
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura...

Usínejte pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Mayura navíc přidává neokoukaný vzhled plný barevných vzorů ve stejném tónu. Originální design pak celou místnoststylově probudí.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.


Kvalitní a oblíbený kousek Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 140 x 200 cm máte možnost získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci povlečení. Nyní můžete získat další kousky z naší rubriky ve výhodné akci. V očích zákazníků populární výrobce Marghett může nabídnout skvělé výrobky

Levný produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Mayura, 140 x 200 cm od skvělé značky Marghett můžete koupit online skutečně výhodně. Akční cena již od 1 490 Kč.