Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Protea, 200 x 200 cm

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let.... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku
Značka: Marghett
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let....

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Protea navíc přidává neokoukaný vzhled inspirovaný přírodními motivy. Právě půvabný design pak celou místnost elegantně sjednotí a oživí.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.

Tento nejprodávanější produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett lze nakoupit v pohodě tady u nás v rubrice povlečení! Najděte si další výrobky z naší kategorie za skvělou cenu! Známý výrobce Marghett může nabídnout skvělé produkty. Udělejte radost sami sobě. Máme toho více, podívejte se také na více skvělých kousků značky Marghett. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Protea, 200 x 200 cm originál od výrobce Marghett je k dispozici momentálně na webu za parádní cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 990 Kč.