Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Sabate, 140 x 200 cm

100% bavlna, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Sabate navíc dodává... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Sabate
Značka: Marghett
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
100% bavlna, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Sabate navíc dodává...

100% bavlna, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Sabate navíc dodává svěží nádech díky jemnému barevnému potisku. Právě vyladěný design elegantně sjednotí a prosvítí celou místnost.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.

Tento kvalitní kus Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Sabate, 140 x 200 cm můžete najít právě tady na stránkách umístěný v kategorii povlečení! Nyní najdete jiné produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky Marghett. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Sabate, 140 x 200 cm od této skvělé značky Marghett můžete získat právě zde ve slevě. Ceny již od 1 490 Kč.