Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Timanfaya Tropic, 220 x 220 cm

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let.... více informací »
Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Timanfaya
Značka: Marghett
2 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let....

Dopřejte si dokonalý spánek pod 100% bavlnou, která je prodyšná, příjemná na dotek, skvěle saje a vydrží spoustu let. Povlečení z kolekce Timanfaya Tropic navíc přidává neokoukaný vzhled inspirovaný tropickými destinacemi. Právě půvabný design pak celou místnostelegantně sjednotí a oživí a může vás pocitově přenést do exotického ráje.

Poznámka: Tento produkt je pouze povlečení na přikrývku, povlaky na polštáře se prodávají samostatně.


Tento unikátní produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Timanfaya Tropic, 220 x 220 cm jde získat v pohodě tady na webu ve známé rubrice povlečení. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené sekce v akci. To není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce Marghett. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Marghett vám poskytuje vysoce kvalitní produkty Nové kousky každý den.

Oblíbený a kvalitní produkt Bavlněné povlečení na přikrývku Marghett Timanfaya Tropic, 220 x 220 cm od kvalitního výrobce Marghett pohodlně seženete momentálně ve výhodné akci! Právě nyní za 2 190 Kč.