Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Victoria Alisa, 200 x 220 cm

Bavlněný satén, to je pro výrobu povlečení jeden z nejlepších materiálů. Na dotyk je totiž velice jemný a hebký, ale přesto... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu
Značka: Victoria
5 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Bavlněný satén, to je pro výrobu povlečení jeden z nejlepších materiálů. Na dotyk je totiž velice jemný a hebký, ale přesto...

Bavlněný satén, to je pro výrobu povlečení jeden z nejlepších materiálů.

Na dotyk je totiž velice jemný a hebký, ale přesto je povlečení pevné a odolné. Výhodou je i jeho schopnost v létě vás ochladit a v zimě zase zahřát.

Přidejte k tomu ještě nápadité vzory a máte povlečení, které nebudete chtít nikdy převlékat.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Hodně povedený produkt Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Victoria Alisa, 200 x 220 cm od značky Victoria máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Aktuálně za super cenu 5 990 Kč.