Bavlněný povlak na peřinu Blanc Constellation, 140 x 200 cm

Svět kolem nás umí být nádherný i bez barev. Najednou máte možnost vnímat krásu linek a tvarů, které jsou jinak schovány za... více informací »
Bavlněný povlak na peřinu
Značka: Blanc
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Svět kolem nás umí být nádherný i bez barev. Najednou máte možnost vnímat krásu linek a tvarů, které jsou jinak schovány za...

Svět kolem nás umí být nádherný i bez barev. Najednou máte možnost vnímat krásu linek a tvarů, které jsou jinak schovány za celou škálou odstínů.

Povlak na peřinu je vyroben ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemný na dotek a snadný na údržbu. Nezapomeňte si k povlaku na peřinu dokoupit i povlak na polštář. Protože černá a bílá k sobě vždy ladí, můžete si vybrat jakýkoli polštář a nikdy neuděláte chybu!


Tento unikátní kus je k dispozici teď tady na našich stránkách v rubrice povlečení! Získejte další zboží ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Blanc. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Blanc dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Zlevněný produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Constellation, 140 x 200 cm od kvalitního výrobce Blanc máte možnost pořídit na našich stránkách nyní za extra cenu. Nyní pořídíte od 999 Kč.