Bavlněný povlak na peřinu Blanc Deep Blue, 200 x 200 cm

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem... více informací »
Bavlněný povlak na peřinu Blanc
Značka: Blanc
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem...

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem jsou něžné, ale hravé povlaky na peřinu, které dají šťávu jakékoliv ložnici.

Ke každé kolekci povlaků na peřinu od značky Blanc, můžete také přidat i povlaky na polštáře. Ty jsou designově sladěné tak, aby krásně ladily s peřinou a vytvořily tak perfektní souznění v ložnici. My doporučujeme pořídit více různých druhů a postupně je kombinovat. Díky tomu bude postel působit pokaždé trochu jinak.


Kvalitní a žádaný produkt jde sehnat zrovna na stránkách v oblíbené kategorii povlečení! Prozkoumejte kvalitní produkty z této kategorie ve výprodejové akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele Blanc. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Blanc pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment

Tento akční a ve slevě produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Deep Blue, 200 x 200 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Blanc jde pořídit na našich stránkách teď opravdu levně! Levně za cenu 1 390 Kč.