Bavlněný povlak na peřinu Blanc Granite, 140 x 200 cm

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem... více informací »
Bavlněný povlak na peřinu Blanc
Značka: Blanc
849 Kč
Ověřit dostupnost »
Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem...

Ve španělské značce Blanc se mísí láska k minimalistickému severskému designu se špetkou jižanského temperamentu. Výsledkem jsou něžné, ale hravé povlaky na peřinu, které dají šťávu jakékoliv ložnici.

Ke každé kolekci povlaků na peřinu od značky Blanc, můžete také přidat i povlaky na polštáře. Ty jsou designově sladěné tak, aby krásně ladily s peřinou a vytvořily tak perfektní souznění v ložnici. My doporučujeme pořídit více různých druhů a postupně je kombinovat. Díky tomu bude postel působit pokaždé trochu jinak.

Levný produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Granite, můžete nakoupit právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci povlečení. Podívejte se na ještě další zboží z naší rubriky za výhodnou cenu. Tato značka Blanc má k dispozici vysoce kvalitní zboží. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Blanc. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Granite, 140 x 200 cm od populární značky Blanc máte možnost najít zde teď za výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 849 Kč.