Bavlněný povlak na peřinu Blanc Stripes, 140 x 200 cm

Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit... více informací »
Bavlněný povlak na peřinu Blanc
Značka: Blanc
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit...

Španělská značka Blanc si hraje nejraději s černou a bílou. A najednou nám otevírá oči, že i s tím málem se dá vykouzlit neskutečné povlečení!

Povlak na peřinu je vyroben ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemný na dotek a snadný na údržbu. Nezapomeňte si k povlaku na peřinu dokoupit i povlak na polštář. Díky tomu, že černá a bílá k sobě vždy ladí, s výběrem nikdy nešlápnete vedle!


Kvalitní a žádaný produkt Bavlněný povlak na peřinu Blanc Stripes, 140 x 200 cm získáte pohodlně tady u nás v rubrice povlečení! Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé kategorie v akci. Věhlasný výrobce Blanc vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Blanc. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Bavlněný povlak na peřinu Blanc Stripes, 140 x 200 cm od společnosti Blanc můžete získat zde nyní trvale výhodně. Nyní za akční cenu 999 Kč.