Béžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost najít teď u nás v oblíbené sekci prostěradla! Vyberte si zcela nové produkty z této... více informací »
Béžové bavlněné elastické prostěradlo
Značka: GOOD MORNING
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost najít teď u nás v oblíbené sekci prostěradla! Vyberte si zcela nové produkty z této...

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost najít teď u nás v oblíbené sekci prostěradla! Vyberte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu! To není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele GOOD MORNING. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu.

Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto je toto minimalistické prostěradlo z kolekce Cotton vyrobené ze 100% bavlny. Mezi jeho hlavní přednosti tak patří zejména pevnost, vzdušnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.

Tento akční produkt Béžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm s osvědčenou značkou GOOD MORNING lze sehnat v aktuální nabídce trvale výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 699 Kč.