Béžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Abstract Dark, 135 x 200 cm

Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály. Vyrobené... více informací »
Béžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings
Značka: Butter Kings
1 809 Kč
Ověřit dostupnost »
Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály. Vyrobené...

Zachumlejte se do povlečení od české značky Butter Kings, jež klade důraz jak na design, tak i na kvalitní materiály.

Vyrobené je z bavlněného saténu charakteristického svou nezaměnitelnou jemností, přirozeným leskem i dlouhou životností. Mezi jeho další přednosti patří i vysoká prodyšnost a absorbce vlhkosti, což oceníte především během parních letních měsíců.


Unikátní a žádaný kousek můžete najít rovněž tady u nás v populární kategorii povlečení. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Butter Kings. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Butter Kings vám může nabídnout skvělé výrobky. Však to vidíte sami!

Nejprodávanější kousek Béžové povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Abstract Dark, 135 x 200 cm od značky s dlouholetou tradicí Butter Kings pohodlně dostanete právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 809 Kč.