Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond, 160 x 230 cm

Tento žádaný kus Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets najdete ještě tu zařazený v kategorii koberce! Nyní můžete získat... více informací »
Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond
13 499 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento žádaný kus Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets najdete ještě tu zařazený v kategorii koberce! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online. Oblíbený výrobce Asiatic Carpets má v nabídce vynikající výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

V kolekci Hackney se propojují liniové vzory v zemitých barvách a mimořádně odolná přírodní vlákna. Výjimečnost tohoto koberce podtrhuje i precizní ruční pletení. Tento funkční a designový kousek je dílem londýnské značky Asiatic Carpets, která dbá na kvalitní výrobu i estetickou hodnotu.

Materiál sestává většinově z vlny, zbytek zaujímá bavlna. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.

Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.