Béžovo-žlutý bavlněný koberec Flair Rugs Bombax, 114 x 170 cm

Tato řada originálních koberců Flair Rugs Bombax přidá kouzlo rustikálnosti do moderního bydlení. Tento kousek je vyroben ze... více informací »
Béžovo-žlutý bavlněný koberec Flair Rugs Bombax
Značka: Flair Rugs
1 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tato řada originálních koberců Flair Rugs Bombax přidá kouzlo rustikálnosti do moderního bydlení. Tento kousek je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru, která se skvěle hodí k dřevěným i plovoucím podlahám.

Tento koberec s jemným geometrickým vzorem ochrání totiž podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Z koberce raději netahejte žádné volné nitě. Uvolněné nitě odstřihněte opatrně nůžkami. Malé ztráty vláken jsou u nového koberce zcela normální.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.

Tento kvalitní a levný kousek Béžovo-žlutý bavlněný koberec Flair Rugs Bombax, 114 lze získat teď tady na našich stránkách zařazený v sekci koberce! Nyní můžete najít zlevněné produkty ve zmiňované sekci ve výprodejové akci! Oblíbený dodavatel Flair Rugs dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. Vždyť to vidíte sami. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele Flair Rugs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.