Béžový dětský koberec Nattiot Little Wild Monkey, 135 x 190 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým... více informací »
Béžový dětský koberec Nattiot
Značka: Nattiot
4 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Béžový dětský koberec Nattiot Little Wild můžete získat bezstarostně na stránkách ve známé sekci dětské koberce! Podívejte se na akční výrobky z této známé kategorie v akci.

Zcela unikátní kousek Béžový dětský koberec Nattiot Little Wild Monkey, 135 x 190 cm od spolehlivé značky Nattiot máte možnost sehnat aktuálně ve výhodné akci! Nyní lze objednat jen za 4 990 Kč.