Béžový koberec Asiatic Carpets Dotty, 120 x 170 cm

Milovníci nadčasových grafických vzorů a minimalismu zbystřete. Londýnská značka Asiatic Carpets přináší kolekci koberců,... více informací »
Béžový koberec Asiatic Carpets Dotty
4 329 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Milovníci nadčasových grafických vzorů a minimalismu zbystřete. Londýnská značka Asiatic Carpets přináší kolekci koberců, která dodá moderní vzhled a útulnou atmosféru celému interiéru. Světlé odstíny vám nemusí dělat starost, jejich údržba je naprosto snadná. Stačí pravidelné vysávání. Případné skvrny vysajte hadříkem.
Další nespornou výhodou je tepelná a zvuková izolace.
Tento kousek se pyšní třásňovými okraji, dlouhým vlasem a hebkým povrchem, který je mimořádně příjemný pro bosou nohu. Spodní část je vyrobena z přírodní juty.

Tento žádaný kus Béžový koberec Asiatic Carpets Dotty, najdete právě na našem webu ve známé sekci koberce. Pořiďte si nové kousky ze zmíněné kategorie za extra cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od výrobce Asiatic Carpets. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Asiatic Carpets vám může nabídnout skvělý sortiment