Béžový vlněný koberec Think Rugs Kasbah, 150 x 230 cm

V jednoduchosti je krása. Tímto heslem se řídí i kolekce Kasbah, jež snoubí zemité barvy s přírodními materiály. Koberce jsou... více informací »
Béžový vlněný koberec Think Rugs
Značka: Think Rugs
8 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

V jednoduchosti je krása.

Tímto heslem se řídí i kolekce Kasbah, jež snoubí zemité barvy s přírodními materiály. Koberce jsou totiž vyráběné ručně ze 100% vlněných vláken známých pro svou mimořádnou měkkost a odolnost. Můžete si tak být jisti, že doma budete mít opravdový unikát, který vám bude dělat společnost dlouhá léta.

Dobré vědět: Nelekněte se, pokud bude po zakoupení koberec trochu línat. Jde o přirozenou vlastnost vlny, která přibližně po měsíci sama odezní.

Unikátní produkt je k získání aktuálně tu na našem webu umístěný v sekci koberce. Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z této rubriky za příznivou cenu. Přední značka Think Rugs pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce více kousků od dodavatele Think Rugs. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.