Bílé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho... více informací »
Bílé bavlněné elastické prostěradlo
Značka: GOOD MORNING
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu. Značka Good Morning si je toho...

Pokud jde o ložní textil, důležitou roli hraje nejen vzhled, ale především výběr materiálu.

Značka Good Morning si je toho dobře vědoma, proto je toto minimalistické prostěradlo z kolekce Cotton vyrobené ze 100% bavlny. Mezi jeho hlavní přednosti tak patří zejména pevnost, vzdušnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.


Unikátní a oblíbený produkt Bílé bavlněné elastické prostěradlo Good lze sehnat právě tu na našich stránkách umístěný v kategorii prostěradla! Nyní získáte ještě podobné výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele GOOD MORNING. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Bílé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm od kvalitní značky GOOD MORNING máte možnost najít aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Akční ceny od 699 Kč.