Bílé mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny... více informací »
Bílé mikroplyšové prostěradlo My House
Značka: My House
749 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny tyto sny splní. Je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥


Tento diskontní produkt Bílé mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 cm jde nakoupit lehce tu na našem webu v populární sekci prostěradla. Máme pro vás ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! Věhlasný dodavatel My House pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více kousků od značky My House. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kousek Bílé mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 cm od známé kvalitní značky My House pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní extra výhodně. Aktuálně za super cenu 749 Kč.