Bílé povlečení z egyptské bavlny Bianca Ric Rac, 135 x 200 cm

Nechte se nalákat na mimořádnou hebkost a elegantní design. Povlečení z kolekce Ric Rac od značky Bianca je totiž utkáno z... více informací »
Bílé povlečení z egyptské
Značka: Bianca
1 489 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se nalákat na mimořádnou hebkost a elegantní design. Povlečení z kolekce Ric Rac od značky Bianca je totiž utkáno z...

Nechte se nalákat na mimořádnou hebkost a elegantní design. Povlečení z kolekce Ric Rac od značky Bianca je totiž utkáno z dlouhovláknité jemné bavlny, která pochází přímo z Egypta.


Oblíbený produkt najdete právě u nás v oblíbené rubrice povlečení! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této známé sekce za báječnou cenu. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další prověřené kousky značky Bianca. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Bianca vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Neodolatelný kousek Bílé povlečení z egyptské bavlny Bianca Ric Rac, 135 x 200 cm od výrobce Bianca lze zakoupit zrovna pořád výhodně. Momentálně v akci za 1 489 Kč.