Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm

Kvalitní a oblíbený výrobek Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm lze získat právě zde tady na našem webu... více informací »
Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe
Značka: Narma
7 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Kvalitní a oblíbený výrobek Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm lze získat právě zde tady na našem webu...

Kvalitní a oblíbený výrobek Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm lze získat právě zde tady na našem webu zařazený v sekci dětské koberce. Pořiďte si oblíbené produkty z naší kategorie za parádní cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás najdete více skvělých kousků od výrobce Narma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Žinylkový koberec Ulejoe od značky Narma je navržený i vyrobený v Estonsku a disponuje vlastnostmi, které přijdou vhod v nejedné domácnosti.

Jeho povrch je složený z 80% přírodní bavlny, jenž je vyrobena šetrně k životnímu prostřední výhradně z recyklovaných materiálů. Zbylých 20% pak tvoří polyester zaručující antistatické vlastnosti i schopnost tlumit zvuk.

Na praktičnosti pak dodá kromě oboustranného motivu i snadná údržba, kterou hravě zvládne i robotický vysavač. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zabezpečující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry:
Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm,
Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.

Akční produkt Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm od společnosti s předním postavením na trhu Narma pohodlně dostanete momentálně na webu v akci. Nyní pořídíte za 7 990 Kč.