Bílý polštář s výplní z bambusových vláken Good Morning Bamboo, 80 x 80 cm

Až složíte hlavu na tento měkkoučký polštář Good Morning Bamboo, čeká vás už jen klidná a ničím nerušená noc plná... více informací »
Bílý polštář s výplní
Značka: GOOD MORNING
999 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Až složíte hlavu na tento měkkoučký polštář Good Morning Bamboo, čeká vás už jen klidná a ničím nerušená noc plná sladkých snů.

Zatímco jeho vnější obal se skládá ze 100% bavlny pyšnící se vysokou pevností a jemností, výplň z bambusových vláken se postará o kýženou měkkost a vzdušnost. Díky přirozeným antibakteriálním vlastnostem se navíc skvěle hodí i pro alergiky.


Tento oblíbený produkt Bílý polštář s výplní z bambusových vláken jde pořídit právě zde tady na našich stránkách ve známé sekci výplně do polštářů. Nyní můžete získat další produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele GOOD MORNING. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka GOOD MORNING má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty.