Černé povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Osman, 200 x 220 cm

Máte dokonalé povlečení, co jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít prostěradlo, které k tomu ladí? S touto sadou... více informací »
Černé povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Osman
Značka: Pearl Home
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte dokonalé povlečení, co jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít prostěradlo, které k tomu ladí? S touto sadou...

Máte dokonalé povlečení, co jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít prostěradlo, které k tomu ladí? S touto sadou to máte vyřešeno! Kromě samotného povlečení v ní totiž najdete i prostěradlo perfektně sladěné do stejného stylu. A tak máte o starost méně a o výrazně hezčí povlečení a ložnici.


Tento oblíbený produkt Černé povlečení na dvoulůžko můžete koupit ještě tady u nás zařazený v sekci povlečení! Podívejte se na skvělé kousky z této populární rubriky za výhodnou cenu! V očích zákazníků popupární značka Pearl Home dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Pearl Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Černé povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Osman, 200 x 220 cm od dodavatele s dlouholetou historií Pearl Home jde pořídit tady teď za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 1 990 Kč.