Černý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm

Hodně prodávaný produkt Černý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, lze koupit jednoduše tu zařazený v kategorii dětské... více informací »
Černý oboustranný dětský koberec
Značka: Narma
7 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Hodně prodávaný produkt Černý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, lze koupit jednoduše tu zařazený v kategorii dětské...

Hodně prodávaný produkt Černý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, lze koupit jednoduše tu zařazený v kategorii dětské koberce. Nyní můžete najít kvalitní zboží z této kategorie za rozumné peníze!

Žinylkový koberec Ulejoe od značky Narma je navržený i vyrobený v Estonsku a disponuje vlastnostmi, které přijdou vhod v nejedné domácnosti.

Jeho povrch je složený z 80% přírodní bavlny, jenž je vyrobena šetrně k životnímu prostřední výhradně z recyklovaných materiálů. Zbylých 20% pak tvoří polyester zaručující antistatické vlastnosti i schopnost tlumit zvuk.

Na praktičnosti pak dodá kromě oboustranného motivu i snadná údržba, kterou hravě zvládne i robotický vysavač. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zabezpečující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry:
Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm,
Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.

Exkluzivní produkt Černý oboustranný dětský koberec Narma Ulejoe, 160 x 230 cm od skvělé značky Narma máte možnost najít tady nyní za parádní cenu! Právě lze objednat jen za 7 990 Kč.