Černý zahradní podsedák Hartman Casual, 120 x 80 cm

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.... více informací »
Černý zahradní podsedák Hartman
Značka: Hartman
4 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Připravte svou zahradu na nadcházející teplé a slunečné dny. Značka Hartman ji dodá styl a zároveň i nezaměnitelné pohodlí.

Pokud jde o zahradní textil, s kolekcí Casual rozhodně nešlápnete vedle. Díky minimalistickému jednobarevnému provedení jej snadno sladíte s ostatním vybavením. V žádném případě však není ochuzena o praktičnost. Zatímco zevnějšek je vyroben ze 100% polyesteru zajišťující snadnou údržbu, výplň z polyuretanové pěny se postará o komfortní posezení a rychlé schnutí. Jednoduše ideální kombinace.


Hodně oblíbený výrobek máte možnost najít snadno tu na našem webu zařazený v sekci podsedáky na zahradní nábytek. Nyní můžete získat ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice ve slevě! Významná značka Hartman vyrábí velmi kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Hartman. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.