Červené povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Stripe, 200 x 220 cm

Podlehněte mámení luxusního povlečení z těch nejjemnějších materiálů, které vám dopřeje jen ty nejsladší sny. A aby byl... více informací »
Červené povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Stripe
Značka: Cotton Box
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Podlehněte mámení luxusního povlečení z těch nejjemnějších materiálů, které vám dopřeje jen ty nejsladší sny. A aby byl...

Podlehněte mámení luxusního povlečení z těch nejjemnějších materiálů, které vám dopřeje jen ty nejsladší sny. A aby byl požitek ještě o něco příjemnější, najdete v sadě také perfektně padnoucí a s povlečením ladící prostěradlo.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tento kvalitní a žádaný produkt lze získat nyní tady u nás ve známé sekci povlečení! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce Cotton Box dlouhodobě prodává špičkové produkty.

Velmi prodávaný výrobek Červené povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Stripe, 200 x 220 cm originál od výrobce Cotton Box můžete sehnat zrovna za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte jen za 2 990 Kč.