Blankytně modré bavlněné povlečení na dvoulůžko Le Bonom, 200 x 200 cm

Abyste se každé ráno probouzeli příjemně odpočatí a připravení nastartovat nový den, je potřeba kromě matrace dbát i na... více informací »
Blankytně modré bavlněné povlečení na
Abyste se každé ráno probouzeli příjemně odpočatí a připravení nastartovat nový den, je potřeba kromě matrace dbát i na...

Abyste se každé ráno probouzeli příjemně odpočatí a připravení nastartovat nový den, je potřeba kromě matrace dbát i na výběr toho správného povlečení.

S povlečením od značky Le Bonom tohoto pocitu jistě docílíte. Vyrobené je totiž ze 100% bavlny známé pro svou prodyšnost a především nezaměnitelnou jemnost. Zároveň vychází z českých velikostí, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, a proto si to své dokonale padnoucí najde opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Tento kvalitní a levný kus Blankytně modré bavlněné povlečení na dvoulůžko Le Bonom, 200 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem Bonami Selection snadno najdete v naší online nabídce za extra cenu! Na našich stránkách za 1 490 Kč.