Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Ilove Black & Yellow, 140 x 200 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových... více informací »
Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Ilove Black & Yellow
Značka: Mijolnir
1 489 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. Taková, ve které snění nabere nových obrátek.

S tímto povlečením na jednolůžko z ranforce bavlny a s jeho trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Unikátní a žádaný kousek Povlečení na jednolůžko z ranforce bavlny Mijolnir Ilove Black & Yellow, 140 x 200 cm od kvalitního výrobce Mijolnir je dostupný právě zde za mimořádně nízkou cenu. Momentálně v akci za 1 489 Kč.