Dětská cyklo přilba Avengers

Tato bezpečnostní přilba pro děti, splňující nejpřísnější bezpečnostní standardy, je jedním z nezbytných doplňků... více informací »
54Dětská cyklo přilba Avengers
539 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tato bezpečnostní přilba pro děti, splňující nejpřísnější bezpečnostní standardy, je jedním z nezbytných doplňků nutných pro jízdu Vašeho dítěte na dětském kole nebo kolečkových bruslí. Je prokázáno, že bezpečnostní přilby mnohonásobně snižují riziko těžkého poranění oblasti hlavy při pádu, což je hlavní důvod proč by bezpečnostní přilba Vašemu dítěti neměla chybět.

Designově velice pěkně ztvárněná přilba má na svém povrchu motiv Disney pohádek.

– z velice lehkých materiálů nenamáhajících krční páteř

– 5 větracích otvorů – upínací řemínky stabilizující helmu pevně na hlavě

– přesně nastavitelná velikost pomocí regulačního kolečka

– vhodné i pro ostatní sporty

– certifikace EN 1078

 

Velikost: M / 52-56 cm /

Další parametry: Motiv Akční hrdinové. Motiv Avengers. . . . . . . . . . . . . . Velmi žádaný kus Dětská cyklo přilba Avengers jde pořídit právě tu v populární sekci novinky. Nyní koupíte unikátní produkty z této populární sekce ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Povlečeme vás. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Povlečeme vás vás obohatí o vysoce kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.