Dětská zástěra Cooksmart ® Princess

Malí pomocníci v kuchyni budou potřebovat i zástěru, aby se neumazali. Tato dětská zástěra však není vhodná jen k vaření,... více informací »
Dětská zástěra Cooksmart ®
Značka: Cooksmart
319 Kč
Ověřit dostupnost »
Malí pomocníci v kuchyni budou potřebovat i zástěru, aby se neumazali. Tato dětská zástěra však není vhodná jen k vaření,...

Malí pomocníci v kuchyni budou potřebovat i zástěru, aby se neumazali. Tato dětská zástěra však není vhodná jen k vaření, může taky zabránit tomu, aby barvy při malování byly všude na oblečení a se skvělým designem si budou připadat jako v pohádce.

Poznámka: Zástěra se dá snadno přetáhnout přes hlavu. Po stranách má elastické pásky, které zamezují jejímu posouvání a drží tak stále přesně na svém místě.

Je navržena pro děti od 2 do 4 let.

Ve slevě kousek můžete nakoupit lehce na našich stránkách ve známé rubrice dětské zástěry! Prozkoumejte zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie na pár kliknutí!

Tento kvalitní a žádaný produkt Dětská zástěra Cooksmart ® Princess od kvalitního výrobce Cooksmart naleznete momentálně na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní pořídíte od 319 Kč.