Dětské bavlněné povlečení na peřinu a polštář Mr. Fox Peter, 140 x 200 cm

Rozzařte dětskou postýlku a zajistěte svým ratolestem to nejpohádkovější snění, ať už bude plné pohádkových hrdinů nebo... více informací »
Dětské bavlněné povlečení na peřinu a polštář
Značka: Mr. Fox
1 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozzařte dětskou postýlku a zajistěte svým ratolestem to nejpohádkovější snění, ať už bude plné pohádkových hrdinů nebo...

Rozzařte dětskou postýlku a zajistěte svým ratolestem to nejpohádkovější snění, ať už bude plné pohádkových hrdinů nebo fantaskních motivů. Tak dobrou noc, děti ♥

Součástí balení je povlak na peřinu a polštář.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětské bavlněné povlečení na peřinu a polštář Mr. Fox lze nakoupit lehce na stránkách v populární kategorii dětské povlečení. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! U zákazníků oblíbená značka Mr. Fox pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní sortiment. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Mr. Fox. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Dětské bavlněné povlečení na peřinu a polštář Mr. Fox Peter, 140 x 200 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Mr. Fox dostanete již dnes za extra cenu! Teď v akci 1 290 Kč.