Dětské bavlněné prostěradlo Bianca Woodland Unicorn, 90 x 190 cm

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na... více informací »
Dětské bavlněné prostěradlo Bianca Woodland
Značka: Bianca
499 Kč
Ověřit dostupnost »
Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na...

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na prostěradlo Woodland Unicorn od značky Bianca. Vyrobeno je ze 100% bavlny, kterou si zamilujete díky výjimečné jemnosti, pevnosti i schopnosti absorbovat přebytečnou vlhkost.


Neodolatelný kus Dětské bavlněné prostěradlo Bianca Woodland Unicorn, 90 x lze zakoupit zrovna na našem webu zařazený v kategorii dětská prostěradla. Nyní koupíte unikátní zboží z této kategorie za extra cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další produkty od dodavatele Bianca. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Dětské bavlněné prostěradlo Bianca Woodland Unicorn, 90 x 190 cm od skvělé značky Bianca jednoduše můžete najít tady teď za super peníze. V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.