Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Astronaut, 140 x 70 cm

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství?... více informací »
Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Astronaut
Značka: Happynois
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství?...

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou čeká obrázkové prostěradlo od Happynois, tak je každé dítě takové hře hned o kousek blíž! Je jen na vás, jestli ho vyšlete do vesmíru, mezi indiány nebo na plavbu kolem světa.

Dětská nálada umí být vrtkavá! Ale obrázky z dílny Happynois vykouzlí úsměv na dětské tváři každý den. A nehrajme si na drsňáky, i nám se roztomilé postavičky líbí. Bavlněné prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemné na dotek i snadné na údržbu.


Hodně oblíbený kousek Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Astronaut, 140 x 70 cm můžete najít taky tady u nás v rubrice dětská prostěradla! Pořiďte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele Happynois. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Happynois vás obohatí o velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Astronaut, 140 x 70 cm od našeho předního výrobce Happynois získáte aktuálně za výborné peníze! Nabídka již od 429 Kč.