Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Yellow Submarine, 200 x 90 cm

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství?... více informací »
Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Yellow Submarine
Značka: Happynois
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství?...

Také jste si jako malí hráli, že vaše peřina je jeskyně, stan, nebo bunkr, ve kterém se skrývá každý den jiné dobrodružství? Pokud pod peřinou čeká obrázkové prostěradlo od Happynois, tak je každé dítě takové hře hned o kousek blíž! Je jen na vás, jestli ho vyšlete do vesmíru, mezi indiány nebo na plavbu kolem světa.

Dětská nálada umí být vrtkavá! Ale obrázky z dílny Happynois vykouzlí úsměv na dětské tváři každý den. A nehrajme si na drsňáky, i nám se roztomilé postavičky líbí. Bavlněné prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlny, a je tak velmi příjemné na dotek i snadné na údržbu.


Tento zlevněný produkt Dětské bavlněné prostěradlo Happynois lze pořídit mimo jiné tady na stránkách ve známé sekci dětská prostěradla. Nyní koupíte ještě ostatní kusy z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele Happynois. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný výrobce Happynois může nabídnout kvalitní sortiment

Unikátní produkt Dětské bavlněné prostěradlo Happynois Yellow Submarine, 200 x 90 cm od kvalitního výrobce Happynois jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Aktuálně výhodně za 699 Kč.