Dětský bavlněný přehoz přes postel Eponj Home Cars, 160 x 235 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z bavlny a s trendy vzory se budete... více informací »
Dětský bavlněný přehoz přes postel Eponj Home Cars
Značka: Eponj Home
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z bavlny a s trendy vzory se budete...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky.

S povlečením z bavlny a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.


Povedený kus Dětský bavlněný přehoz přes postel Eponj Home Cars, 160 x 235 můžete dostat lehce tady na webu v oblíbené sekci dětské přehozy. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Dodavatel Eponj Home dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Eponj Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Dětský bavlněný přehoz přes postel Eponj Home Cars, 160 x 235 cm od společnosti s úžasnou pověstí Eponj Home snadno seženete v naší nabídce výhodně! Nabídka již od 999 Kč.