Dětský hnědý koberec Nattiot Sweet Pepa, 95 x 120 cm

Francouzský Nattiot dal jak na přání dětí, tak i jejich rodičů a tvoří krásně hravé koberce, nad kterými poskočí srdce... více informací »
Dětský hnědý koberec Nattiot
Značka: Nattiot
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Francouzský Nattiot dal jak na přání dětí, tak i jejich rodičů a tvoří krásně hravé koberce, nad kterými poskočí srdce...

Francouzský Nattiot dal jak na přání dětí, tak i jejich rodičů a tvoří krásně hravé koberce, nad kterými poskočí srdce všech členů rodiny. Jsou totiž rozkošné, decentní i veselé zároveň.

Koberec byl vlas po vlasu vázán, pleten či stříhán pěkně ručně. To aby bylo zaručeno, že se vaše děti budou moct klidně válet po zemi a připadat si při tom jako v ráji.


Tento velmi žádaný produkt můžete pořídit mimo jiné tady na našem webu umístěný v kategorii dětské koberce. Mrkněte na nové zboží z této populární sekce ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nattiot má na skladě vysoce kvalitní sortiment

Tento kvalitní produkt Dětský hnědý koberec Nattiot Sweet Pepa, 95 x 120 cm od značky Nattiot snadno můžete získat u nás právě za akční cenu! Ceny od 1 890 Kč.