Dětský koberec Flair Rugs City Buzz, 80 x 120 cm

Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní zpracování, nápaditý design a v neposlední... více informací »
Dětský koberec Flair Rugs City Buzz
Značka: Flair Rugs
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní zpracování, nápaditý design a v neposlední...

Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní zpracování, nápaditý design a v neposlední řadě i pečlivě vybrané materiály.

Jedním z nich je i tento hravý kousek City Buzz ze 100% polyesteru. Ten se postará jak o kyženou měkkost, tak i značnou trvanlivost. Lze ho navíc pohodlně vysávat pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Ve slevě produkt Dětský koberec Flair Rugs City Buzz, 80 x 120 cm můžete najít právě tu umístěný v kategorii dětské koberce! Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Významný výrobce Flair Rugs svým zákazníkům nabízí top zboží Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Dětský koberec Flair Rugs City Buzz, 80 x 120 cm od skvělého a známého výrobce Flair Rugs jednoduše naleznete již dnes za super cenu. Nabídka již od 1 990 Kč.